ÖZTÜRK PEN / FIRATPEN Yetkili Bayisi
 

İletişim Bilgileri

   

 
Öztürk-Pen PVC ve Pencere Kalite Politikası :

Kalite yönetim şartlarına uyarak ve etkinliğini sürekli iyileştirerek, yeniden işleme oranı ile hata nedenlerinin azaltılmasını, personelin eğitim süresinin arttırılmasını, iş kazalarının azaltılmasını, müşteri şikayet oranlarının azaltılarak müşteri memnuniyetinin arttırılmasını hedefleyerek, sektörümüzde her yönüyle örnek alınan, ürünü müşteri beklentilerini karşılayacak şekilde üreten, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir kuruluş olmaktır.
Öztürk-Pen PVC ve Pencere bilinçli kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı ilke edinmiştir.

Kalite kontrol laboratuarlarımızda gerçekleştirilen sürekli kontroller ile;

SON ÜRÜN:
Üretilen tüm ürünlerin, ölçüsel kontrolleri yapıldığı gibi, uluslararası standartlar çerçevesinde tüm laboratuar testleri de yapılmaktadır.
MEKANİK TESTLER:
Köşe kaynak, soğukta darbeye dayanıklılık, çift V çentik vb. doğrama üretiminde etkin rol oynayan tüm mekanik testler yapılmaktadır.

GİRDİ KONTROL:
Hammadde ve aksesuar malzemelerinin tüm kontrolleri yapılarak, stoklara alınmaktadır.

PENCERE TESTLERİ:
Atölyemizde içerisinde yer alan, iklimlendirme cihazı ile rüzgar ve yağmurlama koşulları oluşturulmakta; tüm yeni sistem veya profillerimiz, yapılan test doğramaları ile uygulamalı olarak kontrol edilmektedir.
 

ÖZTÜRK PEN - {{FIRATPEN sistemleri bayisidir.}}